20 czerwca 2026 roku odbył się nasz wyjątkowy Festyn Rodzinny SP11. Był to dzień pełen uśmiechu, integracji, wspaniałej zabawy i niezapomnianych atrakcji!
Serdecznie dziękujemy wszystkim firmom, instytucjom i osobom, które wsparły organizację naszego festynu:
Agnieszka Michalczyk i Alicja Mazur
AUTO-HAK
Kawisbike – Sklep Rowerowy Słupsk
Salma Butik
Centrum Nieruchomości Klaudia Zacharska
Perłowe Dekoracje
Grzegorz Rataj
Bar Kociołek
Zespół Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Słupsku
Aleksandra Modliszewska z Moov Studio
Zespół Taneczny „Swing” z Młodzieżowego Domu Kultury
Zespół projektu „Eko-Uczeń” GKiOŚ
Straż Pożarna
Areszt Śledczy
Dziękujemy również pracownikom szkoły, rodzicom i uczniom, którzy przygotowali liczne stanowiska gastronomiczne. Na uczestników czekały pyszne ciasta, deserki, sałatki, soki, lemoniada, mrożona kawa, gofry, frytki, wata cukrowa oraz kiełbaski z grilla. Nie zabrakło także wyjątkowych specjałów przygotowanych przez Perlę.
Podczas festynu odbyło się wiele kreatywnych warsztatów: lepienie w glinie, tworzenie kwiatów, zaplatanie warkoczyków, malowanie tatuaży, komponowanie bransoletek, dekorowanie kamieni i babeczek. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również kącik informatyczny, stoisko „Piknikowe Mystery Box” oraz „Drugie życie”.
Dzieci świetnie bawiły się na dmuchańcu, korzystały z fotobudki oraz atrakcji przygotowanych przez Straż Pożarną i Areszt Śledczy. Uczniowie mieli także okazję uczestniczyć w szybkim kursie pierwszej pomocy.
Na scenie nie zabrakło występów naszych uczniów i nauczycieli. Z ogromną przyjemnością obejrzeliśmy pokaz Zespołu Tanecznego „Swing”, a także uczestniczyliśmy w energetycznej lekcji bachaty poprowadzonej przez panią Aleksandrę Modliszewską z Moov Studio.
Na naszym orliku kadra wychowania fizycznego przygotowała sportowe konkurencje, które cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów i rodziców.
W ramach projektu „Eko-Uczeń” odbywały się warsztaty, zabawy i konkursy edukacyjne, które połączyły naukę z doskonałą zabawą.
Było ciekawie, słodko, kolorowo i bardzo gorąco!
Dziękujemy wszystkim za obecność, zaangażowanie i wspólnie spędzony czas. To dzięki Wam Festyn Rodzinny SP11 był tak wyjątkowy!
Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia! #SP11 #FestynRodzinny #RazemTworzymySzkołę #Dziękujemy #WspólnaZabawa