• STRAŻ POŻARNA

• W ramach Dnia Odkrywców Zawodów klasa 2a udała się na wycieczkę do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Słupsku. Podczas spotkania uczniowie mieli możliwość zapoznać się ze specyfiką pracy strażaka, sprzętem, mogli przymierzyć hełm, a także wejść do wozu strażackiego. Wycieczka bardzo nam się podobała.

Więcej zdjęć na naszej stronie facebook.

• Świetliczaki na tropie zagadek z kosmosu

• Świetliczaki z naszej szkoły znowu na tropie zagadek. Tym razem uczniowie zmierzyli się z kosmosem. Tematem zajęć było: Nie wszystko gwiazda co się świeci...? Świetliczaki obejrzały prezentację a następnie wykonały prace plastyczne nt. "W kosmosie".

Więcej zdjęć na naszym fanpage na facebooku. Zapraszamy!

• Świetliczaki na tropie zagadek

• Świetliczaki z klasy Ia i Ib podczas zajęć świetlicowych z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych poznawały i omawiały tradycje i zwyczaje związane z Wielkanocą. Wykonały pracę plastyczną "Pisankę", która dała im wiele radości.

Więcej zdjęć na naszym fanpage na facebooku. Zapraszamy!

• Konkurs recytatorski

• 12 kwietnia w SP11 odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski "Wiosenne wierszem kołysanie". Uczestnicy prezentowali wiersze o tematyce wiosennej. Gratulujemy uczestnikom odwagi i pięknej recytacji.

• Odkrywcy zawodów

• W ramach Dni Doradztwa Zawodowego uczniowie z naszej szkoły wcielili się w rolę prezenterów, omawiając na forum klasy wybrany przez siebie zawód. Dzieci z poszczególnych klas przebrały się za przedstawicieli wybranych zawodów, prezentowały atrybuty tych zawodów i rozwiązywały zagadki z nimi związane. Klasa 7a odwiedziła dzieci z klas młodszych. Wszyscy świetnie się przy tym bawiliśmy. W każdej klasie witaliśy gości specjalnych prezentujących dzieciom zawody. Wyjątkowytm gościem był Dyrektor Branżowej Szkoły I stopnia "Rzemiosło" Dariusz Duda, który przedstawił szczególowo pracę w wielu zawodach.

Zapraszamy do galerii zdjęć na naszym fanpage na facebooku.

• Wyjście do teatru

• 5 kwietnia byliśmy w teatrze Rondo na spektaklu pt. Zaczarowana szkoła. Ogromne emocje, ponieważ jedna z uczennic naszej klasy brała udział w spektaklu. To my. Klasa 1b.

• KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY WIOSENNY KAPELUSZ

• Jury miało ogromny problem wyłonić zwycięzców, gdyż poziom wykonania wszystkich kapeluszy przekroczył oczekiwania organizatorów. W konkursie wzięło udział 22 uczniów. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodki upominek oraz pamiątkowy dyplom. Zwycięzcy konkursu otrzymali gry na spostrzegawczość ufundowane przez Radę Rodziców.

1. miejsce ex aequo

Antonina B. z klasy 2B i Lena M. z klasy 2A

2. miejsce ex aequo

Nadia W. z klasy 2A i Bartosz M. z klasy 4A

3. miejsce ex aequo

Dawid S. z klasy 1a i Filip K. z klasy 2A

• Warsztaty wyobraźni

• "Dziel się uśmiechem" 31.03.2022r.

Już o zębach wszystko wiemy,

więc je pilnie szorujemy.

Dbamy o nie bardzo dobrze

i nie opieramy się do mycia szczotce.

Bo kto o zęby dobrze dba,

ten długo je zdrowe ma!

• DZIEL SIĘ UŚMIECHEM w kl. 3a i 3b.

• Już o zębach wszystko wiemy,

więc je pilnie szorujemy.

Dbamy o nie bardzo dobrze

i nie opieramy się do mycia szczotce.

Bo kto o zęby dobrze dba,

ten długo je zdrowe ma!