• ŻYCIE MARYI W TAJEMNICACH RADOSNYCH

• KONKURS MIĘDZYSZKOLNY PLASTYCZNY, pt. ŻYCIE MARYI W TAJEMNICACH RADOSNYCH dla kl. III i IV odbył się w miesiącu październiku.

W konkursie wzięli udział uczniowie SP2, SP7, SP11.

Wpłynęło wiele pięknych prac dlatego komisja postanowiła nagrodzić wyróżnieniem wszystkie te prace, które wpłynęły w wyznaczonym terminie i były zgodne z tematem.

Rozdanie dyplomów i nagród odbyło się w kościele 16.X. w Kościele NSJ o godz.11:00

Była też okazja i zaproszenie do obejrzenia wystawy prac. Na twarzach małych artystów można było zobaczyć wielką radość i chęć rozwijania swoich zdolności plastycznych. Dziękuję za dar dzielenia się swoimi talentami.

Organizator konkursu s. Lidia

• Gramy w Ręczną

• W tym roku szkolnym w naszej szkole realizowany jest projekt "Gramy w Ręczną" organizowany przez Polski Związek Piłki Ręcznej mający na celu zagospodarowanie czasu wolnego uczniom klasI-III, zachęcanie dzieci do aktywnego spędzania czasu wolnego, rozwój sportowy dzieci, a także zwiększenie zainteresowania sportem ze szczególnym uwzględnieniem piłki ręcznej. Nasi najmłodsi świetnie sobie radzą.

• Zajęcia z pierwszej pomocy

• Klasa IIIa i III b uczestniczyli w spotkaniu z Panią ze Straży Miejskiej, na którym uczyły się jak udzielać pierwszej pomocy osobie poszkodowanej.

Więcej stron na szkolnej stronie facebook.

• Unihokej

• Debiut dziewcząt z klasy 4 i 5 na zawodach w unihokeja. Grały z reprezentacjami innych słupskich podstawówek - klasy 6. Nasze dziewczyny w każdym meczu strzeliły gola. Gratulacje.

Więcej zdjęć na szkolnej stronie facebook.

• Dzień Dyni w klasie Ia i Ib.

• Dynia jesienna różne ma oblicza,

wiemy też, że bardzo jest smakowita.

Na naszych pracach jest pięknie kolorowa,

a rodzice nam mówią, że jest też bardzo zdrowa!

• Kino w prezencie

• 26 października klasa III a wybrała się do kina na seans filmowy pt. "King, mój przyjaciel lew". Jest to nagroda od Rady Rodziców za 100 % wpłatę na RR za co serdecznie dziękujemy! Zapraszamy wszystkie klasy do wpłat na Radę Rodziców. Nagroda czeka!!!

• "Bezpieczeństwo w domu, szkole i podczas zabawy na drodze, podwórku."

• W dniu dzisiejszym odbyły się zajęcia z przedstawicielem służb mundurowych - strażnikiem miejskim panią Agnieszką Majewską. Tematem spotkań kl. I i II było "Bezpieczeństwo w domu, szkole i podczas zabawy na drodze, podwórku."

• Koło drukowania 3D #LaboratoriaPrzyszłości

• Uczniowie klasy II A i B  na zajęciach biorą udział w programie #LaboratoriaPrzyszłości#. Uczą się poprzez eksperymentowanie i zdobywają w ten sposób praktyczne umiejętności. Wykorzystały długopisy 3D, oraz klocki konstrukcyjne,które uczą wytrwałości, cierpliwości i dokładności w wykonywaniu podjętego zadania. Ponadto praca z tymi narzędziami pozwala  uwolnić kreatywność, ćwiczy myślenie trójwymiarowe oraz  rozwija wyobraźnię.

• PASOWANIE NA CZYTELNIKA 24.10.2022 r.

• Wizyta w bibliotece to ważna sprawa,

tu przecież książki się wypożycza.

Na lekcji bibliotecznej pani wszystko wytłumaczyła i większość z nas pierwszy raz książki wypożyczyła.

Będziemy je szanować i chętnie czytać,

w domowym zaciszu w świecie książkowej fantazji znikać.

Po pasowaniu uczniowie klas pierwszych otrzymali prezent podarowany przez Instytut Książki - "Pierwsze abecadło".

• Tydzień programowania

• 19 października w ramach "Codeweek 2022" klasa 5 a wzięła udział w warsztatach programowania, które odbyły się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Słupsku.

• Wycieczka 1a i 1b do lasu

• Uczniowie kl.Ia i kl.Ib

Dziś po lesie wędrowaliśmy,

kolorowe liście zbieraliśmy.

I jakie mamy drzewa w Polsce już wiemy,

teraz piękne prace plastyczne przygotujemy.

• Kołko matematyczne dla klas trzecich

• Kto na kółku matematycznym narysuje lokomotywę, psa, babeczkę, jabłko? Tylko Ci, którzy, poprawnie wykonają wszystkie polecenia.

Bloksy to zestawy kart pracy dla uczniów, które pomagają w powtórce z zakresu edukacji matematycznej.

• Pasowanie na ucznia szkoły

• 14 PAŹDZIERNIKA 2022r.

PASOWANIE NA UCZNIA

Jesteśmy już uczniami,

właśnie zostaliśmy pasowani.

To bardzo poważna sprawa,

od dziś obowiązują nas szkolne prawa.

Chcemy już wszystko o szkole wiedzieć

i w szkolnych ławkach z kolegami siedzieć.

W szkole wszystkiego się nauczymy

i bardzo mądrzy się staniemy.

• Drużynowe Biegi Przełajowe

• 18.10.2022 w Parku Kultury i Wypoczynku odbyły się Drużynowe Biegi Przełajowe na dystansie 1 kilometra. Naszą Szkołę reprezentowało 26 uczniów z klas 4-8. Gratulujemy. Wszyscy szczęśliwie ukończyli bieg.

Więcej zdjęć na szkolnej stronie facebook

• Warsztaty z programowania z Cortland

• W ramach październikowych obchodów Tygodnia Kodowania w Szkole Podstawowej nr 11 w Słupsku odbyły się warsztaty programowania prowadzone przez miasto Słupsk przy współpracy z firmą Cortland. Mieliśmy zaszczyt gościć uczniów i nauczycieli z SP1, SP2 i SP5. Zajęcia z iPadami prowadziła p.Katarzyna Datta.